Lizzie Olsson Arle oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LIZZIE OLSSON ARLE (1926-2006): "Oväder", olja på duk, signerad a tergo, ca 53x59 cm

866743

2021-01-22