Åke Johansson oljemålning
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ÅKE JOHANSSON (1863-1968): Blomsterstilleben, signerad Åke Johansson, olja på papp, ca 46x35 cm
Kuntoraportti
866760
Päivämäärä:
2021-01-21