Vägglampetter

Vägglampetter
Vägglampetter
Vägglampetter
Vägglampetter
Vägglampetter
Vägglampetter
Vägglampetter
Vägglampetter
Vägglampetter
Vägglampetter
Vägglampetter
Vägglampetter
Vägglampetter
Vägglampetter

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

APPLIQUER, 1 par, 1800-tal, rokoko-stil, förgylld brons med lövdekor samt porslinsblommor, höjd ca 20, bredd ca 20 cm

en glasassiett lös och en saknas

866763

2021-01-20