Klubbat för:
3 600 SEK
2 000 SEK
STOL, omkring 1800, sengustaviansk, förgylld skuren dekor, märkt med Stockholms stolmakarämbetets sigill, sitthöjd 43 cm
Renoverad och kompletterad, skador
866780
2021-01-21