Stol sengustavianskt stockholmsarbete

Klubbat för:

3 600 SEK

2 000 SEK

STOL, omkring 1800, sengustaviansk, förgylld skuren dekor, märkt med Stockholms stolmakarämbetets sigill, sitthöjd 43 cm

Renoverad och kompletterad, skador

866780

2021-01-21