Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, 2 dlr, 1900-tal, sengustaviansk stil, bemålat, höjd 177, 100x41 cm

Färgbortfall, slitage

866783

2021-01-21