Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, 2 dlr, 1900-tal, sengustaviansk stil, bemålat, höjd 177, 100x41 cm
Färgbortfall, slitage
866783
2021-01-21
Gör en kostnadsfri värdering här