Lenke Rothman

Lenke Rothman
Lenke Rothman
Lenke Rothman
Lenke Rothman
Lenke Rothman
Lenke Rothman

Klubbat för:

1 700 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

LENKE ROTHMAN (1929-2008): komposition signerad och daterad Lenke Rothman 1965, olja på duk, 66x56 cm

Kuntoraportti

Oramad

866797

Päivämäärä:

2021-01-21