Johannes Olsson oljemålning

Johannes Olsson oljemålning
Johannes Olsson oljemålning
Johannes Olsson oljemålning
Johannes Olsson oljemålning
Johannes Olsson oljemålning
Johannes Olsson oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

2 000 SEK

JOHANNES OLSSON, Johannes (född 1945): Komposition med fågel, signerad och daterad Johannes O 1969, olja på pannå, 61x100 cm

866799

2021-01-21