Svenolov Ehrén litografi

Svenolov Ehrén litografi
Svenolov Ehrén litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVENOLOV EHRÉN (1927-2004) Motiv med herrgård, signerad och adterad 71 samt numrerad 119/310, ca 27,5x48 cm

866802

2021-01-29