Klubbat för:
6 000 SEK
8 000 SEK
RICHARD MORTENSEN (Danmark, 1910-1993): "Orezza", signerad, numrerad 53/150, färgseriegrafi, bildmått ca 96x119 cm
Proveniens Galerie Börjeson
866813
2021-01-22