Seriegrafi Richard Mortensen

Seriegrafi Richard Mortensen
Seriegrafi Richard Mortensen
Seriegrafi Richard Mortensen
Seriegrafi Richard Mortensen
Seriegrafi Richard Mortensen
Seriegrafi Richard Mortensen
Seriegrafi Richard Mortensen
Seriegrafi Richard Mortensen
Seriegrafi Richard Mortensen
Seriegrafi Richard Mortensen

Klubbat för:

6 000 SEK

8 000 SEK

RICHARD MORTENSEN (Danmark, 1910-1993): "Orezza", signerad, numrerad 53/150, färgseriegrafi, bildmått ca 96x119 cm

Proveniens Galerie Börjeson

866813

2021-01-22