Peter Åström olja på duk

Peter Åström olja på duk
Peter Åström olja på duk
Peter Åström olja på duk
Peter Åström olja på duk

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PETER ÅSTRÖM (född 1946): "Nr 21", signerad och daterad a tergo Peter Åström NYC 86, olja på duk, 130x114 cm

866816

2021-01-23