Arkivskåp

Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

800 SEK

ARKIVSKÅP, 1900-talets mitt,4 lådor, målad plåt, märkta "Remington rand, Kardex made in Sweden", höjd ca 130 samt 72 x 45 cm

Ställvis hårdare slitage med märken, repor, borrhål.

866832

2021-01-21