Arkivskåp ett par

Arkivskåp ett par
Arkivskåp ett par
Arkivskåp ett par
Arkivskåp ett par
Arkivskåp ett par
Arkivskåp ett par
Arkivskåp ett par
Arkivskåp ett par
Arkivskåp ett par
Arkivskåp ett par

Klubbat för:

1 000 SEK

1 500 SEK

ARKIVSKÅP, 2 st, 1900-talets mitt,4 lådor, målad plåt,
höjd ca 135 samt 60 x 42 cm

Ställvis hårdare slitage, olika färgnyanser, pennmärken, borrhål, avskavningar

866848

2021-01-21