Klubbat för:
1 000 SEK
1 500 SEK
ARKIVSKÅP, 2 st, 1900-talets mitt,4 lådor, målad plåt,
höjd ca 135 samt 60 x 42 cm
Ställvis hårdare slitage, olika färgnyanser, pennmärken, borrhål, avskavningar
866848
2021-01-21