KARL MÅRTENS - Häger

KARL MÅRTENS - Häger
KARL MÅRTENS - Häger

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL MÅRTENS (född 1956): "Tornfalk", sigillstämplad samt signerad och numrerad, 48/190, färglitografi, bladstorlek 43x29 cm

Ej examinerad ur ram

866851

2021-01-29