Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
KISTA /KOFFERT, Kina, 1900-talets andra hälft, svartmålat trä med detaljer i mässing, höjd ca 51, 92x46 cm
Zustandsbeschreibung
Repor, märken
866863
2021-01-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner