Koffert Kina 1900-tal

Koffert Kina 1900-tal
Koffert Kina 1900-tal
Koffert Kina 1900-tal
Koffert Kina 1900-tal
Koffert Kina 1900-tal
Koffert Kina 1900-tal
Koffert Kina 1900-tal
Koffert Kina 1900-tal
Koffert Kina 1900-tal
Koffert Kina 1900-tal
Koffert Kina 1900-tal
Koffert Kina 1900-tal
Koffert Kina 1900-tal
Koffert Kina 1900-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

KISTA /KOFFERT, Kina, 1900-talets andra hälft, svartmålat trä med detaljer i mässing, höjd ca 51, 92x46 cm

Zustandsbeschreibung

Repor, märken

866863

2021-01-22