Dörrpar
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ENTRÉDÖRRAR, ett par, tidigt 1900-tal, jugend, blyinfattat samt fasettslipat glas, ena dörren med monogram på glas "EH", gångjärn av mässing, glas, ca 215x69 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
866877
2021-01-29