Dörrpar

Dörrpar
Dörrpar
Dörrpar
Dörrpar
Dörrpar
Dörrpar
Dörrpar
Dörrpar
Dörrpar
Dörrpar

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ENTRÉDÖRRAR, ett par, tidigt 1900-tal, jugend, blyinfattat samt fasettslipat glas, ena dörren med monogram på glas "EH", gångjärn av mässing, glas, ca 215x69 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

866877

2021-01-29