Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
JOHN THORGREN (1918-2000): landskap, signerad och nunmrerad John Thorgren, 37/360, litografi ca 70x50 cm
Zustandsbeschreibung
866883
2021-01-29
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner