Soffbord
2021-01-29
866884
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFBORD, teak,1950/60-tal, höjd ca 56, 130x72 cm
:
Slitage, fläckar, repor