Matbord "Gästabud"

Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord

Klubbat för:

5 200 SEK

4 000 SEK

BORD, "Gästabud", från Leksandstolen, 2000-tal, med 1 iläggsskiva, massiv björk, vitmålade ben, höjd ca 75, 200x99 cm, samt iläggsskiva à 50 cm

Smärre slitage

866885

2021-01-29