Klubbat för:
5 200 SEK
4 000 SEK
BORD, "Gästabud", från Leksandstolen, 2000-tal, med 1 iläggsskiva, massiv björk, vitmålade ben, höjd ca 75, 200x99 cm, samt iläggsskiva à 50 cm
Smärre slitage
866885
2021-01-29