Flickdockor

Flickdockor
Flickdockor
Flickdockor
Flickdockor
Flickdockor
Flickdockor
Flickdockor
Flickdockor
Flickdockor
Flickdockor
Flickdockor
Flickdockor
Flickdockor
Flickdockor
Flickdockor
Flickdockor
Flickdockor
Flickdockor
Flickdockor
Flickdockor
Flickdockor
Flickdockor
Flickdockor
Flickdockor
Flickdockor
Flickdockor
Flickdockor
Flickdockor
Flickdockor
Flickdockor
Flickdockor
Flickdockor

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FLICKDOCKOR, 4 st, ca 1920-30-tal, bestående av 2 st bisqvi dockor från Armand Marseille, (nr 3200), en med celluloid huvud samt en docka i massa med extra kläder, hund i plysch medföljer, längd ca 40-60 cm , hunden 12 cm

Massadockans kropp med skador

866889

2021-01-20