Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
POTTSKÅP, 1700-tal, rokoko, mahognyfanér, låda i sargen, marmorskiva, höjd 70, 49x42 cm
Renoverad och kompleterad, senare skiva, fanérskador
866908
2021-01-21
Gör en kostnadsfri värdering här