Pottskåp

Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

POTTSKÅP, 1700-tal, rokoko, mahognyfanér, låda i sargen, marmorskiva, höjd 70, 49x42 cm

Renoverad och kompleterad, senare skiva, fanérskador

866908

2021-01-21