Klubbat för:
4 000 SEK
5 000 SEK
MARINO MARINI (Italien, 1901-1980): Chevaux et cavaliers VI, färglitografi, 1972, signerad och numrerad Marino 22/50, bladmått ca 52x64 cm
866910
2021-01-23