Marino Marini

Marino Marini
Marino Marini

Klubbat för:

4 000 SEK

5 000 SEK

MARINO MARINI (Italien, 1901-1980): Chevaux et cavaliers VI, färglitografi, 1972, signerad och numrerad Marino 22/50, bladmått ca 52x64 cm

866910

2021-01-23