Gemla gunghäst

Gemla gunghäst
Gemla gunghäst
Gemla gunghäst
Gemla gunghäst
Gemla gunghäst
Gemla gunghäst
Gemla gunghäst
Gemla gunghäst

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GUNGHÄST, 1900-talets början, Gemla, bemålat trä, öron i läder, man och svans i tagel, sitthöjd ca 70, total längd ca 125 cm

Skador, slitage, färgbortfall

866926

2021-01-21