Serveringsvagn teak 1960-tal
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SERVERINGSVAGN, med klaff, 1960-tal, teak, etikettmärkt, Gustavssons Möbelfabrik, Brittastorp, hjultrissor av mässing och gummidäck, underliggande hyllplan, höjd ca 63, 70x45 cm, total längd 94 cm
Ytskador
866928
2021-01-22