Serveringsvagn teak 1960-tal

Serveringsvagn teak 1960-tal
Serveringsvagn teak 1960-tal
Serveringsvagn teak 1960-tal
Serveringsvagn teak 1960-tal
Serveringsvagn teak 1960-tal
Serveringsvagn teak 1960-tal
Serveringsvagn teak 1960-tal
Serveringsvagn teak 1960-tal
Serveringsvagn teak 1960-tal
Serveringsvagn teak 1960-tal
Serveringsvagn teak 1960-tal
Serveringsvagn teak 1960-tal

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

SERVERINGSVAGN, med klaff, 1960-tal, teak, etikettmärkt, Gustavssons Möbelfabrik, Brittastorp, hjultrissor av mässing och gummidäck, underliggande hyllplan, höjd ca 63, 70x45 cm, total längd 94 cm

Zustandsbeschreibung

Ytskador

866928

2021-01-22