Kruka orientalisk Bucklor

Kruka orientalisk Bucklor
Kruka orientalisk Bucklor
Kruka orientalisk Bucklor
Kruka orientalisk Bucklor
Kruka orientalisk Bucklor
Kruka orientalisk Bucklor
Kruka orientalisk Bucklor
Kruka orientalisk Bucklor
Kruka orientalisk Bucklor
Kruka orientalisk Bucklor
Kruka orientalisk Bucklor
Kruka orientalisk Bucklor

Klubbat för:

650 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

KRUKA, 1900-tal, orientalisk, mässing med ristad och bemålad dekor, höjd ca 21, diameter 32 cm

Zustandsbeschreibung

866931

2021-01-22