Hörnskåp 1900-tal
2021-01-31
866933
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HÖRNSKÅP, 1900-tal, med vitrindel samt underskåp, höjd ca 160 cm, bredd 80 cm, djup ca 55cm
Bruksslitage