Sekretär 1900-tal
2021-01-22
866934
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SEKRETÄR, 1900-tal, fanér i mahogny, klaff med bakomvarande inredning med lådor och fack, 3 lådor i sarg, beslag i mässing, höjd ca 95, 41x80 cm
Bruksslitage, nyckel finns att hämta i utlämningen