Skåp 1960-tal

Skåp 1960-tal
Skåp 1960-tal
Skåp 1960-tal
Skåp 1960-tal
Skåp 1960-tal
Skåp 1960-tal
Skåp 1960-tal
Skåp 1960-tal
Skåp 1960-tal
Skåp 1960-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, 1960-tal, fanerat med olika träsaf, överdel med nedfällbar klaff med bakomvarande lådor och fack, unertill med skåpdörrar, höjd caa 164, 110x45 cm, nycklar finns

Smärre brukspår

866937

2021-01-31