Klubbat för:
950 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
LAGE LINDELL (1920-1980): Figurkomposition, numrerad 212/265, signerad Lage Lindell, färglitografi, bildmått ca 24x47 cm
Zustandsbeschreibung
866947
2021-01-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner