Lage Lindell färglitografi

Lage Lindell färglitografi
Lage Lindell färglitografi
Lage Lindell färglitografi
Lage Lindell färglitografi

Klubbat för:

950 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

LAGE LINDELL (1920-1980): Figurkomposition, numrerad 212/265, signerad Lage Lindell, färglitografi, bildmått ca 24x47 cm

Zustandsbeschreibung

866947

2021-01-20