Ljusstake Frankrike

Ljusstake Frankrike
Ljusstake Frankrike
Ljusstake Frankrike
Ljusstake Frankrike
Ljusstake Frankrike
Ljusstake Frankrike
Ljusstake Frankrike
Ljusstake Frankrike
Ljusstake Frankrike
Ljusstake Frankrike
Ljusstake Frankrike
Ljusstake Frankrike
Ljusstake Frankrike
Ljusstake Frankrike

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSSTAKE, marmor och brons, Frankrike, 1800-tal, dekor i form av putto, höjd ca 33 cm

Omarbetad, sockeln med nagg

866951

2021-01-21