Ljusstakar Frankrike

Ljusstakar Frankrike
Ljusstakar Frankrike
Ljusstakar Frankrike
Ljusstakar Frankrike
Ljusstakar Frankrike
Ljusstakar Frankrike
Ljusstakar Frankrike
Ljusstakar Frankrike
Ljusstakar Frankrike
Ljusstakar Frankrike
Ljusstakar Frankrike
Ljusstakar Frankrike
Ljusstakar Frankrike
Ljusstakar Frankrike
Ljusstakar Frankrike
Ljusstakar Frankrike
Ljusstakar Frankrike
Ljusstakar Frankrike

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, brons, Frankrike, 1800-talets mitt, Directoirestil, dekor av bland annat meanderbård, spår av förgyllning, höjd ca 25,5 cm

Slitage, fläckar

866962

2021-01-21