Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BALUSTRADFÅTÖLJ, sekelskifte 18-/1900-tal, stomme och armstöd i massiv ek, plyschklädsel med djuphäftad rygg, på hjultrissor, höjd ca 85, djup 108, sitthöjd ca 35 cm
Bruksslitage
866963
2021-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här