Matsalsgrupp gustaviansk stil

Matsalsgrupp gustaviansk stil
Matsalsgrupp gustaviansk stil
Matsalsgrupp gustaviansk stil
Matsalsgrupp gustaviansk stil
Matsalsgrupp gustaviansk stil
Matsalsgrupp gustaviansk stil
Matsalsgrupp gustaviansk stil
Matsalsgrupp gustaviansk stil
Matsalsgrupp gustaviansk stil
Matsalsgrupp gustaviansk stil
Matsalsgrupp gustaviansk stil
Matsalsgrupp gustaviansk stil
Matsalsgrupp gustaviansk stil
Matsalsgrupp gustaviansk stil
Matsalsgrupp gustaviansk stil
Matsalsgrupp gustaviansk stil

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATSALSGRUPP, 8 dlr, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, bestående av skåp, matbord med 2 iläggskivor, 6 stolar, skåpets höjd ca 178, 104x43, bördes höjd 74, diameter 110, skivorna 48 cm vardera, skåpet etikettmärk "GR möbler"

Skåpet etikettmärk "GR möbler", smärre skador

866972

2021-01-22