Skulptur
2021-01-31
866976
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKULPTUR 1900-talets första hälft i form av häst, skuren samt bemålad, höjd ca 16 cm
Nagg på ett öra, smärre färgbortfall, krackelyr, bruks och åldersrelaterat slitage