Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, SPEGEL, 1900-tal, rokokostil, Italien, polykromt bemålade, fasettslipat glas, delvis skuren dekor, spegelns mått 98x53, byråns höjd 82, 63x35 cm
Skador, slitage, lagningar
866978
2021-01-21
Gör en kostnadsfri värdering här