Byrå samt spegel

Byrå samt spegel
Byrå samt spegel
Byrå samt spegel
Byrå samt spegel
Byrå samt spegel
Byrå samt spegel
Byrå samt spegel
Byrå samt spegel
Byrå samt spegel
Byrå samt spegel
Byrå samt spegel
Byrå samt spegel
Byrå samt spegel
Byrå samt spegel

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, SPEGEL, 1900-tal, rokokostil, Italien, polykromt bemålade, fasettslipat glas, delvis skuren dekor, spegelns mått 98x53, byråns höjd 82, 63x35 cm

Skador, slitage, lagningar

866978

2021-01-21