Bertil Fridhagen Bodafors
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BERTIL FRIDHAGEN, bokhyllor/skåp, (3 dlr)Bodafors,1960-tal, riopalisander, samtliga delar med höjd ca 190 och djup 45 cm, varav 2 sektioner med bredd ca 100, samt 1 sektion med bredd 75 cm
Smärre bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis solblekt, CITES-intyg samt 2 nycklar medföljer och hämtas vid utlämningen
866980
2021-01-31