Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
800 SEK
TRÄDGÅRSSOFFA, 1900-talets andra hälft, vitmålade träribbor, underede av trä, bredd ca 200, sitthöjd ca 50 cm
Kraftigt väderrelaterat slitage
866981
2021-01-26
Gör en kostnadsfri värdering här