Bordsarmatur Frankrike
Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BORDSARMATUR, förgylld och patinerad brons, Frankrike, 1800-talets mitt, senempire, dekor i form av kvinna med ymnighetshorn, höjd inkl. skärm ca 57 cm
Mindre lagning, omarbetad, ursprungligen kandelaber
866983
2021-01-21