Bordsarmatur Frankrike

Bordsarmatur Frankrike
Bordsarmatur Frankrike
Bordsarmatur Frankrike
Bordsarmatur Frankrike
Bordsarmatur Frankrike
Bordsarmatur Frankrike
Bordsarmatur Frankrike
Bordsarmatur Frankrike

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BORDSARMATUR, förgylld och patinerad brons, Frankrike, 1800-talets mitt, senempire, dekor i form av kvinna med ymnighetshorn, höjd inkl. skärm ca 57 cm

Mindre lagning, omarbetad, ursprungligen kandelaber

866983

2021-01-21