Bordsarmatur Frankrike

Bordsarmatur Frankrike
Bordsarmatur Frankrike
Bordsarmatur Frankrike
Bordsarmatur Frankrike
Bordsarmatur Frankrike
Bordsarmatur Frankrike
Bordsarmatur Frankrike
Bordsarmatur Frankrike

Klubbat för:

3 200 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

BORDSARMATUR, förgylld brons, Frankrike, 1900-talets början, i form av kvinna på taburett, höjd inkl. skärm ca 47 cm

Zustandsbeschreibung

Sockeln med nagg/lagning, omarbetad

866994

2021-01-21