Klubbat för:
3 200 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
BORDSARMATUR, förgylld brons, Frankrike, 1900-talets början, i form av kvinna på taburett, höjd inkl. skärm ca 47 cm
Zustandsbeschreibung
Sockeln med nagg/lagning, omarbetad
866994
2021-01-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner