Thomas Faed oljemålning

Thomas Faed oljemålning
Thomas Faed oljemålning
Thomas Faed oljemålning
Thomas Faed oljemålning
Thomas Faed oljemålning
Thomas Faed oljemålning
Thomas Faed oljemålning
Thomas Faed oljemålning
Thomas Faed oljemålning
Thomas Faed oljemålning

Klubbat för:

12 000 SEK

12 000 SEK

THOMAS FAED (Skottland 1826-1900), tillskriven, Figurscen i landskap, olja på duk, 68x92 cm

Krackeleringar, smärre färgbortfall

866996

2021-01-20