Märklin tåganläggning spår Ho
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MÄRKLIN TÅGANLÄGGNING, spår Ho, huvudsak 1970-tal, bestående av grundsats 2915 (ånglok, 2 passagerarvagnar, räls+transformator) ellok 3037, ånglok 3085, ellok 3044, tankvagn 4502, 4510, godsvagn 4410, bagagevagn 4026, personvagn 4079, 2 tippvagnar 4513, (dessa nämda i fabriksförpackningar), bananvagn 307, 8 växlar, ca 70 rälsbitar, 3 stoppbockar, ställput, transformator (ett flertal i fabriksförpackningar), 2 vagnar från Liliput medföljer
Förpackningar delvis skadade, funktioner ej testade, skador kan förekomma
866998
2021-01-20