Ljusstakar Frankrike

Ljusstakar Frankrike
Ljusstakar Frankrike
Ljusstakar Frankrike
Ljusstakar Frankrike
Ljusstakar Frankrike
Ljusstakar Frankrike
Ljusstakar Frankrike
Ljusstakar Frankrike
Ljusstakar Frankrike
Ljusstakar Frankrike
Ljusstakar Frankrike
Ljusstakar Frankrike
Ljusstakar Frankrike
Ljusstakar Frankrike

Klubbat för:

6 000 SEK

6 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, brons, Frankrike, 18/1900-tal, empirestil, foten med dekor av ymnighetshorn, höjd ca 26 cm

Smärre slitage

867001

2021-01-21