Lars Pirak lfärglitografi
2021-01-22
867007
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
PIRAK, Lars (1932-2008): Renhjord vid Järre, signerad Lars Pirak, 77/320, färglitografi, bildmått ca 30x40 cm