Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BOKSNURRA, omkring 1900-talets mitt, ek, hjultrissor, höjd ca 110, 66x64 cm
Lagningar, märken, fläckar
867013
2021-01-22
Gör en kostnadsfri värdering här