Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUSTAF FREDRIKSSON (1901-1982): Fartygsporträtt av "Aracan av Vätö, kapt. J.Sjöholm", signerad G. Fredriksson, olja på duk, ca 50x70 cm
867018
2021-01-22
Gör en kostnadsfri värdering här