Matbord England 1900-tal

Matbord England 1900-tal
Matbord England 1900-tal
Matbord England 1900-tal
Matbord England 1900-tal
Matbord England 1900-tal
Matbord England 1900-tal
Matbord England 1900-tal
Matbord England 1900-tal
Matbord England 1900-tal
Matbord England 1900-tal
Matbord England 1900-tal
Matbord England 1900-tal
Matbord England 1900-tal
Matbord England 1900-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, mahognyfanér, benavslut i mässing, hjultrissor, 2 iläggsskivor a 61 cm medföljer, höjd ca 74, 242x132 cm

Mindre bruksspår

867023

2021-01-22