Olle Nordberg oljemålning
2021-01-22
867032
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NORDBERG, Olle (1905-1986): Landskap, signerad och daterad Olle Nordberg -36, olja på pannå, ca 33x43 cm