Sörensen oljemålning

Sörensen oljemålning
Sörensen oljemålning
Sörensen oljemålning
Sörensen oljemålning
Sörensen oljemålning
Sörensen oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÖRENSEN (1800/1900-tal), Fartygsporträtt av fartyget Ring, signerad F.I. Sörensen Gardiff, olja påpannå, ca 30x44 cm

867036

2021-01-22