Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
MICHAEL QVARSEBO (född 1945): Kattporträtt, signerad samt numr. 117/200, litografi, 63x45 cm.
Ej examinerad ur ram
867049
2021-01-20
Gör en kostnadsfri värdering här