Micael Qvarsebo

Micael Qvarsebo
Micael Qvarsebo
Micael Qvarsebo
Micael Qvarsebo

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

MICHAEL QVARSEBO (född 1945): Kattporträtt, signerad samt numr. 117/200, litografi, 63x45 cm.

Ej examinerad ur ram

867049

2021-01-20